Accomodations

ACCOMMODATION IN OUR NEIGHBORHOOD

Km - Information on distance from ČRNA NA KOROŠKEM
KmTownAccommodationTypeNo. of bedsTelephoneContact -emailWeb page
 22.5 Ravne na Koroškem Youth hotel Punkl Hostel 48 0038641736638
20Ravne na KoroškemHotel Delalut ***Rooms340038641630982
-0Črna na KoroškemHotel ČrnaHotel, rooms0038641743442
22.5JamnicaTuristična kmetija MiklApartments, rooms, camping160038641842839
15HolmecGostilna PikApartments200038628240750
28JamnicaTuristična kmetija PovhApartments160038641938478
22JamnicaKmetija GradišnikApartments80038651250881
18ŠentanelTuristična kmetija Marin MilerRooms300038641654886
18ŠentanelTuristična kmetija LužnikRooms160038628231105
18ŠentanelTuristična kmetija PloderTuristic farm, rooms300038641867375
14PoljanaHober TurizemHotel270038641791307
13PoljanaKrivogradGostišče340038628240690
17PrevaljeGostilna BrančurnikRooms170038628231000
9MežicaKmetija RehtTuristic farm, rooms100038631742918
8MežicaCŠOD PecaHostel150038628236184
8MežicaTourism farm KajžarApartments4+20038670236381
8MežicaBikeSki B&BB&B rooms160038640848749
0Črna na KoroškemKavalir – Luxury rooms, coffee&cakeApartments130038626214300
7Črna na KoroškemTuristična kmetija PlaznikRooms60038628238022
0Črna na KoroškemApartmen /House BugiApartments7+20038631431224
5Črna na KoroškemRooms-Pub MojcaRooms+386 (0)31 852 723
0Črna na KoroškemSobe-Milan BogatajApartments1 (4+1 ležišča)+386(0)31 431 224
12SlemeAndrejev dom na SlemenuRooms25+8+386 31 766 704
35Slovenj GradecTuristična kmetijaApartments160038628223041
 27KotljeSmučarska KočaRooms 300038628221002
22JamnicaEko hotel KorošHotel240038641764059
 23.2 Kotlje Turistična kmetija OšvenRooms 23 0038631477069